Zapytanie ofertowe

Aby przygotować dla Państwa kosztorys, potrzebujemy kilku danych. Prosimy o wypełnienie formularza i wysłanie go do nas. Dane mogą być szacunkowe, ponieważ dokładny pomiar zrobimy na miejscu. Przygotujemy ofertę na każdy wzór z naszego katalogu. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą również na własny wzór, prosimy o załączenie zdjęcia/ projektu na końcu formularza.

Dane personalne
Zapytanie dotyczy
 DługośćWysokość
Przęsła [A]
m
m
Furtka 1 [B]
m
m
Brama 1 [C]
m
m
Furtka 2 [B2]
m
m
Brama 2 [C2]
m
m
Długość całkowita [D]
m
m

Proszę wprowadzić informacje o ilości i wielkości (długość i wysokość) barierek. Na końcu formularza proszę załączyć zdjęcia miejsca, w którym ma zostać zamontowana barierka.

Proszę wprowadzić informacje o ilości i wielkości (długość i wysokość) krat okiennych. Na końcu formularza proszę załączyć zdjęcia miejsca, w którym mają zostać zamontowane kraty okienne.

Informacje o bramie
Ochrona przed korozją
Podmurówka/ słupki murowane

Dla bramy i furtki możliwy jest tylko wariant B

Proszę podać szczegóły dotyczące mocowania słupków metalowych.

Uwagi

Proszę wypełnić, jeśli życzą sobie Państwo specjalny rodzaj materiału (stal, wypełnienie panelami). W tym punkcie mogą nas Państwo poinformować o innych przeszkodach, np.: wzrastającym terenie.

Załącznik

Tutaj mogą Państwo załączyć plik. Maksymalny rozmiar pliku wynosi 1,5MB. Dozwolone formaty: zip, gif, png, jpg, doc, docx, xls, xlsx, pdf.
Jeśli mają Państwo więcej plików, prosimy o przesłanie ich mailem.

Informacje o firmie Hammerman
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.